penzion Brno

Kruhy pod očima

Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

 
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Propadlá místa pod očima a tmavé kruhy působí unaveným dojmem a přidávají věk celkovému vzhledu obličeje. Kruhy pod očima nevěstí nic dobrého, prozradí Vaše nevyspání, únavu, dlouhodobý stres nebo vzácně i nemoc. Může ale jít pouze o vrozenou dispozici a protože oblast očí, nosu a úst je rozhodující pro mimoslovní emotivní komunikaci může Vás obličej vysílat mylný signál.  Je pak zcela pochopitelné hledání cesty k částečnému nebo lépe úplnému odstranění vrozených kruhů pod očima.

Estetická a korektivní dermatologie nabízí nový koncept ošetření, který spojuje mezoterapie a výplňové techniky s aplikací derivátů kyseliny hyaluronové. Spolu s kolagenem a vodou vytváří tato látka, která je tělu vlastní,  mikroskopické struktury zajišťující optimální objem kůže. Aplikace dermálních výplní patří mezi nechirurgické, pouze minimálně invazivní metody s okamžitým efektem a velmi malou zátěží pro klientku.   Deriváty kyseliny hyaluronové vyplní chybějící objem dolních víček, pleť vyrovnají, revitalizují a protože na sebe vážou vodu, je ošetřená pleť díky hloubkové hydrataci jasnější. Aplikace takovéto výplně spolu s místní mezoterapií rovnoměrně pokožku vypne, vyhladí a rozzáří.

Samotný výkon je pouze minimálně bolestivý a nemusí být prováděn v anestezii. Pomocí lokálně-anestetické masti můžeme zpříjemnit nezbytné vpichy do velmi citlivé tkáně.

 

Mezoterapii

Výplňové techniky

 

Copyright © 2023 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno