penzion Brno

Hluboké vrásky

Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

 
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Typ a elasticita pokožky, anatomie obličejového svalstva a charakter, resp. intenzita emotivních mimických projevů a Vaše životospráva např. kouření) rozhodují o umístění, hloubce a počtu Vašich vrásek. Dokonce i jazyk kterým mluvíme se odráží ve Vašem obličeji.  Má se za to, že měkká francouzština je jednou z příčin vždy mladého a elegantního vzhledu obličeje francouzských žen.

Mezi nejefektivnější způsoby vyhlazení hlubokých vrásek se řadí výplně hyaluronátem, který je látkou tělu vlastní. Spolu s kolagenem a vodou vytvářejí mikroskopické struktury, které zajišťují objem kůže. S postupujícím věkem zaznamenáváme jejich přirozený úbytek, který se projevuje vysycháním kůže a tvorbu vrásek.  Aplikace dermálních výplní patří mezi nechirurgické, pouze minimálně invazivní metody s okamžitým efektem a velmi malou zátěží pro klientku.   Deriváty kyseliny hyaluronové vyplní rýhu vrásky a tak pleť vyrovnají a revitalizují a protože na sebe vážou vodu, je ošetřená pleť jasnější díky hloubkové hydrataci.

Další již klasickou metodou pro zjemnění či úplné vyhlazení mimických vrásek je  Botox.  Aplikace nepatrné dávky této látky do svalu způsobí jeho uvolnění a vyhlazení vrásky bez dalšího chirurgického zákroku a především bez jizev.

Samotný výkon je pouze minimálně bolestivý a nemusí být prováděn v anestezii. Pomocí lokálně-anestetické masti můžeme zpříjemnit nezbytné vpichy do velmi citlivé tkáně.

 

 

výplně hyaluronáty

botox

 

 

Copyright © 2023 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno