penzion Brno

Hyaluronátové výplně

Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

 
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Moderní estetická medicína již dlouho není pouze doménou klasických chirurgických metod. Především pro řešení jemných kosmetických defektů obličeje má k dispozici rozsáhlou škálu injekčně aplikovatelných výplňových materiálů. Deriváty kyseliny hyaluronové, která jako látka tělu vlastní nabízí možnost rychlé, bezpečné pohodlné redukce drobných vrásek. Výhodou je efekt viditelný ihned po aplikaci, který přetrvává několik měsíců. V průběhu 6-12 měsíců se aplikovaná látka bez následků vstřebá a aplikaci lze kdykoli zopakovat. Další výhoda je zachování mimiky obličeje a zpevnění kůže.

Výplně kůže obličeje (případně jiných částí těla, jako je např. dekolt nebo hřbet ruky) se provádí látkou gelové formy - kyselinou hyaluronovou, která se normálně nachází v lidském těle. Na našem centru používáme nejkvalitnější dermální výplně od renomovaných výrobců. Jsou na bázi derivátů kyseliny hyaluronové, s velmi pomalým (prodlouženým) vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou jako např. řada Princess rakouské firmy Croma. Tyto látky představují výjimečnou technologii, která nám umožňuje dosahovat výjimečných výsledků. Speciální výrobní postup S.M.A.R.T. (Supreme monophasic and reticulated technology) zajišťuje stálost, homogenitu, čistotu a bezpečnost aplikované kyseliny hyaluronové.


Citlivou a uvážlivou volbou typu výplňového materiálu a hloubkou aplikace dosahujeme místních efektů ve škále od omlazení, projasnění a hydratace při povrchové, dermální aplikaci hyaluronátu (tzv. mezoterapie) přes standadní výplně hlubších vrásek až k tzv. mezoliftingu při hluboké aplikaci hutných výplní s extrémně dlouhou dobou vstřebávání. 

Průběh aplikace

Výplně se aplikují tenkou jehlou do kůže. Tato procedura může být mírně bolestivá, proto doporučujeme na citlivých místech místí anestezii znecitlivujícím krémem. Kosmetický efekt výplně je okamžitý, bez modřin, otoků a nevyžaduje žádnou dobu na zotavení.. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které do několika dnů vymizí. Rty bývají po aplikaci výplně více či méně oteklé, otok mizí do 2-5 dnů.

Principem mesoterapie je aplikace  vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin a koenzymů do povrchové a střední vrstvy kůže pomocí tisíců drobných, téměř nebolestivých vpichů mikrojehliček dermaválečku. Dosahujeme tím intenzivní hydratace a následného vypínutí reliéfu pokožky.

Doporučení

Přibližně týden po aplikaci není vhodné dlouhodobé slunění a saunování nebo pobyt v lázních, dále doporučujeme vynechat na týden kosmetickou masáž a sport.

 

 

Copyright © 2022 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno