penzion Brno

Nosoretní rýhy

Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

 
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Nosoretní (nasolabiální) rýhy jsou jedny z prvních hlubokých vrásek, které se v obličeji objevují. Jejich vznik souvisí jednak s výraznou a dynamickou mimikou úst ale také s postupným uvolňováním a poklesem svalstva tváří. Tyto vrásky, které se tvoří od nosu ke koutkům úst možná nejvíce ze všech typů vrásek mění výraz tváře. Nasolabiální rýhy způsobují výraz smutné a unavené tváře.

Mezi nejefektivnější způsoby vyhlazení nosoretních vrásek se řadí výplně hyaluronátem, který je látkou tělu vlastní. Spolu s kolagenem a vodou vytvářejí mikroskopické struktury, které zajišťují objem kůže. S postupujícím věkem zaznamenáváme jejich přirozený úbytek, který se projevuje vysycháním kůže a tvorbu vrásek.  Aplikace dermálních výplní patří mezi nechirurgické, pouze minimálně invazivní metody s okamžitým efektem a velmi malou zátěží pro klientku.  Deriváty kyseliny hyaluronové vyplní rýhu vrásky a tak pleť vyrovnají a revitalizují a protože na sebe vážou vodu, je ošetřená pleť díky hloubkové hydrataci jasnější.

Přiměřenou výplní nosoretních rýh podstatně zmírníme nežádoucí smutný a unavený výraz v obličeji při zachování přirozených linií tváře.

Samotný výkon je pouze minimálně bolestivý a nemusí být prováděn v anestezii. Pomocí lokálně-anestetické masti můžeme zpříjemnit nezbytné vpichy do velmi citlivé tkáně.

 

Copyright © 2024 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno