penzion Brno

Mezoterapie

Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

 
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Mezoterapie je v dnešní době je jednou z nejpopulárnějších a nejefektivnějších nechirurgických metod ke korekci problémů pokožky. Pomocí této metody lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku a také třeba hřbetu rukou. Principem metody je podnícení tvorby kolagenu a nových buněk, které vypnou kůži a vyrovnají středně hluboké vrásky, nezabrání však procesu stárnutí kůže

Při mezoterapii se specielní léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), přibližně do hloubky 4 mm, případně je možné použít peercing- rollerovou metodu pomocí specielního válečku s mikrojehelci. Tyto léčivé roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, koenzymů, případně i kyselinu hyaluronovou.

Doba trvání ošetření je podle rozsahu plochy několik minut až hodin. Znecitlivění  není ve většině případů nutné, u citlivých jedinců je možné před zákrokem použít znecitlivující mast.

Několik dní po ošetření je nutné vyvarovat se slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem. Protože efekt metody je dočasný, ošetření je potřeba podstoupit opakovaně.

 

V současné době se naše pracoviště připravuje na aplikaci této metody.

 

Copyright © 2022 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno