penzion Brno

Modelace a zvětšení rtů

Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

 
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Při mimoverbální komunikaci se podvědomě nejvíce soustřeďujeme na trojúhelník tvořený očima a ústy. Estetický význam rtů je veliký, přesvědčuje nás o tom i známý optický klam. Při zvýraznění kontrastu barvy a velikosti úst vůči tvářím získává obličej výrazné rysy ženskosti. Tento fenomém zná velmi dobře kosmetika ale i minimálně invazivní estetická chirurgie umí v této problematice pomoci. Splňte si svůj sen o plnějších rtech. Naši specialisté doplní objem tam, kde je zapotřebí, vyřeší  problém úzkých a nevýrazných rtů či zkorigují nesrovnalostí jako např. povadlé koutky úst.

Mezi nejefektivnější způsoby zvětšení objemu a zdůraznění kontur Vašich úst je hloubková injekční aplikace (tzv. výplň) hyaluronátu, který je látkou tělu vlastní. Spolu s kolagenem a vodou vytvářejí mikroskopické struktury, které zajišťují objem tkání. Aplikace dermálních výplní patří mezi nechirurgické minimálně invazivní metody s okamžitým efektem a velmi malou zátěží pro klientku.   Deriváty kyseliny hyaluronové vyplní ret, vyrovnají povrch a zdůrazní jeho kontury. Tkáň také revitalizují, protože na sebe dlouhodobě vážou vodu a hloubkově ji tak hydratují.

Další již klasickou metodou pro modelaci rtů je  Botox.  Aplikace nepatrné dávky této látky uvolní napětí a dlouhodobé kontrakce drobných svalů v okolí úst bez chirurgického zákroku a především bez jizev.

Samotný výkon minimálně bolestivý a nemusí být prováděn v anestezii. Pomocí lokálně anestetické masti můžeme ale zpříjemnit nezbytné vpichy injekční jehly do velmi citlivé tkáně.

Optický klam: stejný obličej po zvýraznění rtů vypdá „ženštěji“.....

Výplně hyaluronáty

Botox

 

Copyright © 2023 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno