penzion Brno
Zavolejte mi zpět
 
 

Novinky

Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Ambulantní operace strabismu

Od 30. ledna 2015 opět provádí Centrum dětské oftalmologie BINOCUALR s.r.o. plné spektrum operací strabismu a dalších dětských očních onemocnění, nyní moderně v ambulantním režimu. Po dlouhých měsících jednání a příprav se náš tým vrátil k operativě u dětí v celkové anestezii. Na operačním traktu Kliniky plastické, cévní, dětské a ortoptedické jednodenní chirurgie CHS GALEN v Ústí nad Orlicí jsme provedli první dvě korekce sbíhavého šilhání po kterých byly obě děti propuštěny do domácího ošetřování. V časném pooperačním období tak byly ponechány v přirozeném prostředí jejich domovů a poperační péče nyní probíhá pouze formou častějších ambulantních návštěv strabologieké ordinace.

 

Akce „Dobře vidět, dobře vypadat...“

11.12.2013 proběhla, v nově zrekonstruovaných prostorech budovy Binocular.s.r.o, dlouho plánovaná akce: „Dobře vidět, dobře vypadat...“
Bylo nám ctí zpříjemnit Vám podzimí sychravé počasí večerní prezentací nových brýlových kolekcí značky Sillhouette, Ray Ban pro rok 2014, spojenou s prodejem, za výhodných cenových podmínek. Dále jste se mohli seznámit s novými omlazovacími technikami nově otevřeného Centra estetické chirurgie Binocular.s.r.o..
Pro úspěch uskutečněné akce a ke spokojenosti našich stávajících i nových klientů budeme podobné akce pořádat i v roce následujícím.
Již nyní se můžete přihlásit o účast na: info@siloe-optika.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Copyright © 2024 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno