penzion Brno
Zavolejte mi zpět
 
 Novinky

 

Ambulantní operace strabismu

Od 30. ledna 2015 opět provádí Centrum dětské oftalmologie BINOCUALR s.r.o. plné spektrum...   Více...

 

Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

 

Vánoce jsou časem obdarovávání...
V adventní atmosféře blížících se Vánoc vám přinášíme dárek, který pomůže rozzářit oči Vaše nebo oči někoho z Vašich blízkých.
Připravili jsem pro Vás dárkové poukazy na plastickou operaci obou horních víček (blefaroplastiku) za poloviční cenu – 3500 Kč pro jednu osobu kdykoliv v roce 2016. Před operací je nutné podstoupit standardní předoperační konzultaci, která je již zahrnuta v ceně poukazu.
Dárkové poukazy je možno zakoupit přímo v Centru estetické chirurgie obličeje BINOCULAR na Smetanově náměstí 67 v Litomyšli nebo v očních optikách Siloe v Litomyšli (budova BINOCULARu) a v České Třebové (Tř. E. Beneše 643, A-Centrum naproti supermarketu TESCO). Poukaz je po domluvě možné zaslat i na Vaši domácí adresu (na dobírku).
V případě, že se rozhodnete nepodstopit operaci horních víček, můžete si při předoperační konzultaci domluvit jiný výkon ve srovnateln ceně. Vánoční poukaz je přenosný a nelze jej stornovat s požadavkem vrácení peněz. Vánoční poukaz bude možné stornovat s vrácením finanční částky pouze v případě, že při předoperační konzultaci lékařoperaci víček ze zdravotních důvodů nedoporučí.
K předoperační konzultaci se můžete objednat na telefonu 469 813 218, mailem na adrese recepce@binocular.cz nebo prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Copyright © 2024 by Binocular


autoškola Litomyšl, autoškola Polička Penzion Brno